Продукція > HIROSE > DF1B-12S-2.5R
DF1B-12S-2.5R
DF1B-12S-2.5R HIROSE
DF1B.pdf
Виробник: HIROSE
Category: Raster signal connectors 2,50mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 12; DF1B; straight
Manufacturer series: DF1B
Type of connector: wire-wire/PCB
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Trade name: SignalBee
Connector variant: w/o contacts
Connector: plug
Contacts pitch: 2.5mm
Number of pins: 12
Connector pinout layout: 1x12
Spatial orientation: straight
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 2,50mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; female; PIN: 12; DF1B; straight, Manufacturer series: DF1B, Type of connector: wire-wire/PCB, Kind of connector: female, Mechanical mounting: for cable, Trade name: SignalBee, Connector variant: w/o contacts, Connector: plug, Contacts pitch: 2.5mm, Number of pins: 12, Connector pinout layout: 1x12, Spatial orientation: straight.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-12S-2.5R DF1B-12S-2.5R Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
на замовлення 598 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
DF1B-12S-2.5R DF1B-12S-2.5R Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 12P HOUSING
Мінімальне замовлення: 16
DF1B-12S-2.5R Виробник : Hirose document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Conn Housing PL 12 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag