DF1B-13EP-2.5RC
DF1B-13EP-2.5RC Hirose Connector
DF1B_13EP_2_5RC_CL0541_0343_3_00_2DDrawing_0000991-8974740.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW 13P INLINE PLUG
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 13POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 13, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock, Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-13EP-2.5RC DF1B-13EP-2.5RC Виробник : Hirose ed_df1b-e_20190805.pdf Conn Housing RCP 13 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 278 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DF1B-13EP-2.5RC DF1B-13EP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-13EP-2.5RC Description: CONN PLUG HSG 13POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 13
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C