DF1B-14S-2.5R
DF1B-14S-2.5R Hirose Electric Co Ltd
?file_category_id=4&item_id=41&is_series=1
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RECEPT HOUSING 14POS 2.5MM
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Conn Housing PL 14 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-14S-2.5R DF1B-14S-2.5R Виробник : Hirose Connector DF1B_catalog-939044.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 14P HOUSING
на замовлення 4530 шт:
DF1B-14S-2.5R Виробник : Hirose ?file_category_id=4&item_id=41&is_series=1 Conn Housing PL 14 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
Кількість Ціна