DF1B-18DEP-2.5RC
DF1B-18DEP-2.5RC Hirose Connector
DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.5MM DOUBLE ROW 18P INLINE PLUG
на замовлення 659 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 18POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 18, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-18DEP-2.5RC DF1B-18DEP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-18DEP-2.5RC Description: CONN PLUG HSG 18POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 2
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DF1B-18DEP-2.5RC Виробник : Hirose ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-18DEP-2.5RC Conn Housing RCP 18 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag