DF1B-18DS-2.5RC
DF1B-18DS-2.5RC Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
на замовлення 176 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF1B-18DS-2.5RC - Steckverbindergehäuse, DF1B, Buchse, 18 -polig, 2.5 mm, tariffCode: 39269097, Anzahl der Positionen: 18-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.5mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF1B von Hirose, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF1B, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-18DS-2.5RC DF1B-18DS-2.5RC Виробник : Hirose df1b30pcfcl05410686000catalogd31684en.pdf Conn Housing PL 18 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 6815 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 602
DF1B-18DS-2.5RC DF1B-18DS-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM DBL ROW SKT 18P HOUSING
Мінімальне замовлення: 15
DF1B-18DS-2.5RC DF1B-18DS-2.5RC Виробник : HIROSE / HRS document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Description: HIROSE / HRS - DF1B-18DS-2.5RC - Steckverbindergehäuse, DF1B, Buchse, 18 -polig, 2.5 mm
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 18-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.5mm