DF1B-18S-2.5R
DF1B-18S-2.5R Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn Housing PL 18 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-18S-2.5R DF1B-18S-2.5R Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 18P HOUSING
на замовлення 1491 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
DF1B-18S-2.5R DF1B-18S-2.5R Виробник : Hirose ed_df1b-e_20190805.pdf Conn Housing PL 18 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 375 шт: