DF1B-20S-2.5R
DF1B-20S-2.5R Hirose Connector
DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 20P HOUSING
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF1B-20S-2.5R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-20S-2.5R DF1B-20S-2.5R Виробник : Hirose ed_df1b-e_20190805.pdf Conn Housing PL 20 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 500 шт:
DF1B-20S-2.5R DF1B-20S-2.5R Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Description: CONN RCPT HSG 20POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C