DF1B-26DS-2.5RC
DF1B-26DS-2.5RC Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-26DS-2.5RC DF1B-26DS-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM DOUBLE ROW SKT 26P HOUSING
на замовлення 1240 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DF1B-26DS-2.5RC DF1B-26DS-2.5RC Виробник : Hirose df1b14p2.5dsa280129cl05410237601catalogd31684en.pdf Conn Housing PL 26 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag