Продукція > HIROSE > DF1B-28DES-2.5RC
DF1B-28DES-2.5RC
DF1B-28DES-2.5RC Hirose
ed_df1b-e_20190805.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing PL 28 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 225
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 28POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 28, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Locking Ramp, Row Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-28DES-2.5RC DF1B-28DES-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM DOUBLE ROW 28P INLINE SOCKET
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DF1B-28DES-2.5RC DF1B-28DES-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-28DES-2.5RC Description: CONN RCPT HSG 28POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 28
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Locking Ramp
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C