DF1B-4S-2.5R
DF1B-4S-2.5R HIROSE(HRS)
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-4S-2.5R
Виробник: HIROSE(HRS)
Description: HIROSE(HRS) - DF1B-4S-2.5R - Steckverbindergehäuse, DF1B, Buchse, 4 -polig, 2.5 mm
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 4-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.5mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF1B von Hirose
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF1B
SVHC: To Be Advised
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 134
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF1B-4S-2.5R - Steckverbindergehäuse, DF1B, Buchse, 4 -polig, 2.5 mm, tariffCode: 85472000, Anzahl der Positionen: 4-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.5mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF1B von Hirose, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF1B, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-4S-2.5R DF1B-4S-2.5R Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-4S-2.5R Description: CONN RCPT HSG 4POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 4
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 3491 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
DF1B-4S-2.5R DF1B-4S-2.5R Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2.5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_en.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 4P HOUSING