Продукція > HIROSE > DF1B-6EP-2.5RC
DF1B-6EP-2.5RC
DF1B-6EP-2.5RC Hirose
ed_df1b-e_20190805.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing RCP 6 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 1383 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 826
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 6POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-6EP-2.5RC DF1B-6EP-2.5RC Виробник : Hirose ed_df1b-e_20190805.pdf Conn Housing RCP 6 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 826
DF1B-6EP-2.5RC DF1B-6EP-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2.5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_en.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW 6P INLINE PLUG
Мінімальне замовлення: 20
DF1B-6EP-2.5RC DF1B-6EP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Description: CONN PLUG HSG 6POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C