DF1B-6S-2.5R
DF1B-6S-2.5R Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-6S-2.5R
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 6POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 7439 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 6POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-6S-2.5R DF1B-6S-2.5R Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM SINGLE ROW SKT 6P HOUSING
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
DF1B-6S-2.5R Виробник : Hirose ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1B-6S-2.5R Conn Housing RCP 6 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag