Продукція > HIROSE > DF1B-8EP-2.5RC
DF1B-8EP-2.5RC
DF1B-8EP-2.5RC Hirose
ed_df1b-e_20190805.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing RCP 8 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 4221 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 606
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1B-8EP-2.5RC DF1B-8EP-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM DOUBLE ROW 8P INLINE PLUG
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DF1B-8EP-2.5RC DF1B-8EP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?file_category_id=4&item_id=41&is_series=1 Description: CONN PLUG HOUSING 8POS 2.5MM