Продукція > HIROSE > DF1BA-34DEP-2.5RC
DF1BA-34DEP-2.5RC
DF1BA-34DEP-2.5RC Hirose
ed_df1b-e_20190805.pdf
Виробник: Hirose
Conn Housing RCP 34 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 921 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 699
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 34POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 34, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Row Spacing: 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1BA-34DEP-2.5RC DF1BA-34DEP-2.5RC Виробник : Hirose Connector DF1B_10DEP_2_5RC_CL0541_0366_9_00_Catalog_D31684_e-2486990.pdf Headers & Wire Housings 2.5MM DBL ROW PLUG 34P INLINE PNL MNT
на замовлення 1392 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DF1BA-34DEP-2.5RC DF1BA-34DEP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF1BA-34DEP-2.5RC Description: CONN PLUG HSG 34POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 34
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Row Spacing: 0.098" (2.50mm)