DF1BA-7EP-2.5RC
DF1BA-7EP-2.5RC Hirose Connector
DF1B_catalog-939044.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.5MM SNG ROW PLUG 7P INLINE PNL MNT
на замовлення 1958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 7POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, IDC, Color: White, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 7, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF1BA-7EP-2.5RC Виробник : Hirose document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Conn Housing RCP 7 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 263 шт:
DF1BA-7EP-2.5RC DF1BA-7EP-2.5RC Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0541-0636-1-01&productname=DF1B-18DP-2.5DS(01)&series=DF1B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31684_en Description: CONN PLUG HSG 7POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp, IDC
Color: White
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 7
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C