DF20A-30DS-1C
DF20A-30DS-1C Hirose Electric Co Ltd
DF20%20Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 30POS 1.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Beige
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
на замовлення 7229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF20A-30DS-1C - Steckverbindergehäuse, DF20, Buchse, 30 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe DF20, tariffCode: 39269097, Anzahl der Positionen: 30-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe DF20, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF20, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF20A-30DS-1C DF20A-30DS-1C Виробник : Hirose Connector DF20%20Series.pdf Headers & Wire Housings Housing SKT 30 POS 1mm ST
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
DF20A-30DS-1C DF20A-30DS-1C Виробник : HIROSE / HRS 2691043.pdf Description: HIROSE / HRS - DF20A-30DS-1C - Steckverbindergehäuse, DF20, Buchse, 30 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe DF20
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 30-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1mm