DF20A-40DS-1C
DF20A-40DS-1C HIROSE / HRS
2691043.pdf
Виробник: HIROSE / HRS
Description: HIROSE / HRS - DF20A-40DS-1C - Steckverbindergehäuse, DF20, Buchse, 40 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe DF20
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 40-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe DF20
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF20
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF20A-40DS-1C - Steckverbindergehäuse, DF20, Buchse, 40 -polig, 1 mm, Kontakte der Produktreihe DF20, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 40-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 1mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe DF20, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF20, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF20A-40DS-1C DF20A-40DS-1C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF20%20Series.pdf Description: CONN RCPT HSG 40POS 1.00MM
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 40
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
на замовлення 2515 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DF20A-40DS-1C DF20A-40DS-1C Виробник : Hirose Connector DF20A_40DS_1C_CL0686_0023_1_00_2DDrawing_0000996971.pdf Headers & Wire Housings Housing SKT 40 POS 1mm ST
Мінімальне замовлення: 10
DF20A-40DS-1C Виробник : Hirose DF20%20Series.pdf Conn Housing RCP 40 POS 1mm Crimp ST Cable Mount Embossed T/R
Мінімальне замовлення: 471
DF20A-40DS-1C
Додати до обраних Обраний товар
DF20%20Series.pdf Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інтерфейсні (D-SUB та ін.)