Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF20EF-50DP-1V(52)
DF20EF-50DP-1V(52)
DF20EF-50DP-1V(52) Hirose Connector
DF20EF_50DP_1V_52_CL0686_0053_0_52_2DDrawing_0001391607.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings
на замовлення 926 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 50 POS 1mm Solder ST SMD Reel.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF20EF-50DP-1V(52) Виробник : Hirose Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 50 POS 1mm Solder ST SMD Reel