DF20F-30DP-1H(65) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN HEADER SMD R/A 30POS 1MM
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Headers & Wire Housings 1mm Pitch Double Rows Low Profile Wire-to-Board Connectors, without boss, 30 contacts, Straight SMT header.
Інші пропозиції DF20F-30DP-1H(65)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF20F-30DP-1H(65) DF20F-30DP-1H(65) Виробник : Hirose Connector DF20F_30DP_1H_52__CL0686_0029_8_52_2DDrawing_0001394509.pdf Headers & Wire Housings 1mm Pitch Double Rows Low Profile Wire-to-Board Connectors, without boss, 30 contacts, Straight SMT header