Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28) Hirose Connector
DF22_Catalog_D31682_en.pdf
Виробник: Hirose Connector
Power to the Board Housing SKT 2 POS 7.92mm ST Bag
на замовлення 28887 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 2POS 7.92MM, Features: Polarizing Key, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.312" (7.92mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF22-2S-7.92C(28) DF22-2S-7.92C(28) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0680-1074-0-00&productname=DF22AL-2EP-7.92C&series=DF22&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31682_en Description: CONN RCPT HSG 2POS 7.92MM
Features: Polarizing Key
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.312" (7.92mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C