DF3062RXI20V Renesas Electronics Corporation
DF3062.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 16BIT 512KB FLASH
Packaging: Bulk
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 512KB (512K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: H8/300H
Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT
Number of I/O: 70
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 512KB FLASH, Packaging: Bulk, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 512KB (512K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: H8/300H, Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Number of I/O: 70, DigiKey Programmable: Not Verified.