Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF30FC-50DP-0.4V(82)
DF30FC-50DP-0.4V(82)
DF30FC-50DP-0.4V(82) Hirose Connector
DF30_Catalog_D48588_en.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 50P DR HEADER W/O FITTING W/O BOSS
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 50POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.031" (0.80mm), Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm), Mated Stacking Heights: 0.9mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF30FC-50DP-0.4V(82) DF30FC-50DP-0.4V(82) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0684-1276-0-81&productname=DF30RC-60DP-0.4V(81)&series=DF30&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D48588_en Description: CONN HDR 50POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.031" (0.80mm)
Contact Finish Thickness: 2.00µin (0.051µm)
Mated Stacking Heights: 0.9mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.9mm