Продукція > HIROSE > DF33-12DS-3.3C
DF33-12DS-3.3C
DF33-12DS-3.3C Hirose
44522131118569184en_df33_20130418.pdf
Виробник: Hirose
Conn Power RCP 12 POS 3.3mm Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 3.30MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.130" (3.30mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.228" (5.80mm), Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF33-12DS-3.3C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF33-12DS-3.3C DF33-12DS-3.3C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF33_Series.pdf Description: CONN RCPT HSG 12POS 3.30MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.130" (3.30mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.228" (5.80mm)
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
DF33-12DS-3.3C DF33-12DS-3.3C Виробник : Hirose Connector hiros08687_1-6956575.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors SOC HSG 12POS 3.3MM DUAL