DF4-26DP-2C
DF4-26DP-2C Hirose Connector
DF4.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2.0MM DBL ROW PLUG 26P HOUSING
на замовлення 803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HSG CRIMP 26POS, Features: Contacts Not Included, Packaging: Bag, Connector Type: Housing, Color: Black, Number of Positions: 26, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Cable Termination: Crimp, Cable Pitch: 0.079" (2.00mm), Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF4-26DP-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF4-26DP-2C DF4-26DP-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF4.pdf Description: CONN HSG CRIMP 26POS
Features: Contacts Not Included
Packaging: Bag
Connector Type: Housing
Color: Black
Number of Positions: 26
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Cable Termination: Crimp
Cable Pitch: 0.079" (2.00mm)
Board-Side Pitch: 0.079" (2.00mm)