DF40C-60DP-0.4V(58)
DF40C-60DP-0.4V(58) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.045" (1.14mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.045" (1.14mm), Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF40C-60DP-0.4V(58) DF40C-60DP-0.4V(58) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DF40C-60DP-0.4V(58) DF40C-60DP-0.4V(58) Виробник : Hirose Connector DF40_Catalog_D31649_en-2301840.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 60POS 0.4MM SMD GOLD CONN HDR