DF40C-70DS-0.4V(58) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 70POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 70
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.057" (1.45mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 3mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 70POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 70, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.057" (1.45mm), Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 3mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF40C-70DS-0.4V(58)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF40C-70DS-0.4V(58) DF40C-70DS-0.4V(58) Виробник : Hirose Connector DF40C_70DS_0_4V_58__CL0684_4016_5_58_2DDrawing_000-1613424.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 70POS 0.4MM SMD GOLD CONN RCPT