DF40C-80DP-0.4V(58)
DF40C-80DP-0.4V(58) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.045" (1.14mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 3mm, 3.5mm, 4mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 634 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.045" (1.14mm), Mated Stacking Heights: 1.5mm, 2mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF40C-80DP-0.4V(58) DF40C-80DP-0.4V(58) Виробник : Hirose Connector document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT Board to Board & Mezzanine Connectors 80POS 0.4MM SMD GOLD CONN HDR
на замовлення 1416 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DF40C-80DP-0.4V(58) DF40C-80DP-0.4V(58) Виробник : Hirose df40gb48dp0.4v285129cl06844195651catalogendf40cat.pdf Conn Board to Board HDR 80 POS 0.4mm Solder ST SMD Reel
Мінімальне замовлення: 79
DF40C-80DP-0.4V(58) DF40C-80DP-0.4V(58) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT Description: CONN PLUG 80POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.016" (0.40mm)