DF40C-90DS-0.4V(58)
DF40C-90DS-0.4V(58) Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 90POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.057" (1.45mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm, 3mm, 4mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 1126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 90POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 90, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.057" (1.45mm), Mated Stacking Heights: 1.5mm, 3mm, 4mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF40C-90DS-0.4V(58) DF40C-90DS-0.4V(58) Виробник : Hirose Connector DF40_Catalog_D31649_en-2301840.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 90POS 0.4MM GOLD SMD CONN RCPT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DF40C-90DS-0.4V(58) Виробник : Hirose document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT Conn Board to Board RCP 90 POS 0.4mm Solder ST SMD Reel
на замовлення 995 шт:
Мінімальне замовлення: 75
DF40C-90DS-0.4V(58) DF40C-90DS-0.4V(58) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF40&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF40_CAT Description: CONN RCPT 90POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.016" (0.40mm)