DF50A-16S-1C
DF50A-16S-1C Hirose Connector
DF50_20DP_1H_252851_2529_CL0665_0016_5_51_Catalog_-2487004.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 16P 1.0MM PITCH CRIMP HOUSING
на замовлення 2442 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 16POS 1.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF50A-16S-1C DF50A-16S-1C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF50A-16S-1C Description: CONN SOCKET HSG 16POS 1.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C