DF50S-30DS-1C
DF50S-30DS-1C Hirose Electric Co Ltd
DF50_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 301 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 30POS 1.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF50S-30DS-1C DF50S-30DS-1C Виробник : Hirose Connector DF50_20DP_1H_252851_2529_CL0665_0016_5_51_Catalog_-2487004.pdf Headers & Wire Housings 30P 1.0MM PITCH CRIMP HOUSING