DF51-12DS-2C
DF51-12DS-2C Hirose Connector
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF51-12DS-2C
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 12P 2R 2MM 2A SOCKET AWG 30 to 22
на замовлення 2846 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Detent Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції DF51-12DS-2C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF51-12DS-2C DF51-12DS-2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF51-12DS-2C Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Detent Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)