DF51-22DS-2C
DF51-22DS-2C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 22
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Detent Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF51-22DS-2C - Steckverbindergehäuse, SignalBee DF51, Buchse, 22 -polig, 2 mm, tariffCode: 85472000, Anzahl der Positionen: 22Ways, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpbare Buchsenkontakte der Produktreihe DF51 von Hirose, usEccn: EAR99, Produktpalette: SignalBee DF51, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF51-22DS-2C DF51-22DS-2C Виробник : Hirose Connector DF51_10DEP_2C_CL0543_5074_0_00_Catalog_D167756_en-2487009.pdf Headers & Wire Housings 22P 2R 2MM 2A SOCKET AWG 30 to 22
на замовлення 5141 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
DF51-22DS-2C DF51-22DS-2C Виробник : HIROSE(HRS) document?clcode=CL0543-5047-0-01&productname=DF51A-12DP-2DSA(01)&series=DF51&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=ed_DF51_20231221 Description: HIROSE(HRS) - DF51-22DS-2C - Steckverbindergehäuse, SignalBee DF51, Buchse, 22 -polig, 2 mm
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 22Ways
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2mm