DF51-28DEP-2C
DF51-28DEP-2C Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF51-28DEP-2C
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 28POS 2.00MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 28
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Detent Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 28POS 2.00MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 28, Pitch: 0.079" (2.00mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Detent Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF51-28DEP-2C DF51-28DEP-2C Виробник : Hirose Connector DF51_28DEP_2C_CL0543_5083_0_00_2DDrawing_0001188604.pdf Headers & Wire Housings 28P 2R 2MM 2A INLINE PLUG AWG 28 to 24