Продукція > HIROSE > DF52-15P-0.8C
DF52-15P-0.8C
  • DF52-15P-0.8C
  • DF52-15P-0.8C
DF52-15P-0.8C HIROSE
DF52.pdf
Виробник: HIROSE
Category: Connectors FFC/FPC 0.5mm
Description: Connector: wire-board; crimped; DF52; PIN: 15; w/o contacts; female
Type of connector: wire-board
Electrical mounting: crimped
Manufacturer series: DF52
Number of pins: 15
Connector variant: w/o contacts
Mechanical mounting: for cable
Kind of connector: female
Connector: plug
Contacts pitch: 0.8mm
Trade name: SignalBee
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Connectors FFC/FPC 0.5mm, Description: Connector: wire-board; crimped; DF52; PIN: 15; w/o contacts; female, Type of connector: wire-board, Electrical mounting: crimped, Manufacturer series: DF52, Number of pins: 15, Connector variant: w/o contacts, Mechanical mounting: for cable, Kind of connector: female, Connector: plug, Contacts pitch: 0.8mm, Trade name: SignalBee.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF52-15P-0.8C DF52-15P-0.8C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0668-0006-0-21&productname=DF52-6S-0.8H(21)&series=DF52&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF52_CAT Description: CONN PLUG HSG 15POS 0.80MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 15
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Non-Gendered
Fastening Type: Friction Lock
Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon
Number of Rows: 1
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DF52-15P-0.8C DF52-15P-0.8C Виробник : Hirose Connector DF52_2832PCF_CL0668_0030_5_00_Catalog_en_DF52_CAT.pdf Headers & Wire Housings Plug 15P Straight 0.8mm Pitch