DF52-20P-0.8C
DF52-20P-0.8C Hirose Connector
DF52_2832PCF_CL0668_0030_5_00_Catalog_en_DF52_CAT.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings Plug 20P Straight 0.8mm Pitch
на замовлення 5539 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 20POS 0.80MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.031" (0.80mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Non-Gendered, Fastening Type: Friction Lock, Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF52-20P-0.8C DF52-20P-0.8C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0668-0006-0-21&productname=DF52-6S-0.8H(21)&series=DF52&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF52_CAT Description: CONN PLUG HSG 20POS 0.80MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C