DF6-5P-3.96C Hirose Electric Co Ltd
DF6_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN BOARD-IN HSG 5POS 3.96MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Board-In
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Board Mount
Number of Positions: 5
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Contact Type: Male Pin
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BOARD-IN HSG 5POS 3.96MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Board-In, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Board Mount, Number of Positions: 5, Pitch: 0.156" (3.96mm), Contact Type: Male Pin, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 1.