DF6-6P-3.96C Hirose Connector
DF6_catalog-939071.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 6P PLUG CRIMPING DIRECT PCB MOUNT
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BOARD-IN HSG 6POS 3.96MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Board-In, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Board Mount, Number of Positions: 6, Pitch: 0.156" (3.96mm), Contact Type: Male Pin, Number of Rows: 1.
Інші пропозиції DF6-6P-3.96C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF6-6P-3.96C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF6_Series.pdf Description: CONN BOARD-IN HSG 6POS 3.96MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Board-In
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Board Mount
Number of Positions: 6
Pitch: 0.156" (3.96mm)