DF60-2S-10.16C
DF60-2S-10.16C Hirose Connector
DF60_catalog-939076.pdf
Виробник: Hirose Connector
Power to the Board 2 Pin Socket
на замовлення 1353 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 10.16MM 2POS.
Інші пропозиції DF60-2S-10.16C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF60-2S-10.16C DF60-2S-10.16C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?file_category_id=4&item_id=46&is_series=1 Description: CONN RECEPT 10.16MM 2POS