DF60-5S-10.16C
DF60-5S-10.16C Hirose Electric Co Ltd
?file_category_id=4&item_id=46&is_series=1
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RECEPT 10.16MM 5POS
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DF60-5S-10.16C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF60-5S-10.16C DF60-5S-10.16C Виробник : Hirose Connector DF60_catalog-939076.pdf Power to the Board 5 Pin Socket