DF61-2S-2.2C(13)
DF61-2S-2.2C(13) Hirose Connector
DF61_2226SCF_252841_2529_CL0666_5004_0_41_Catalog_-2486998.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 2P CRIMP SCKT 2.2MM PITCH LP NAT WHITE
на замовлення 8566 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Beige, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Swing Lock, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF61-2S-2.2C(13) DF61-2S-2.2C(13) Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF61.pdf Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Beige
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C