DF62B-13EP-2.2C(18)
DF62B-13EP-2.2C(18) Hirose Electric Co Ltd
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62B-13EP-2.2C(18)
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 13POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 13
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 4
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 13POS 2.20MM, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 13, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 4.