DF62B-13S-2.2C
DF62B-13S-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_Series_Br.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 13POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 13
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 4
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62B-13S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, DF62, Buchse, 13 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Socket Contacts, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 13-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-13S-2.2C DF62B-13S-2.2C Виробник : HIROSE / HRS 2691061.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62B-13S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, DF62, Buchse, 13 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Socket Contacts
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 13-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
DF62B-13S-2.2C DF62B-13S-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF62_Series_Br.pdf Description: CONN SOCKET HSG 13POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Number of Positions: 13
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 4
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 6
DF62B-13S-2.2C DF62B-13S-2.2C Виробник : Hirose df62b13s2.2ccl054405576002ddrawing0000954750.pdf Conn Housing RCP 13 POS 2.2mm Crimp ST Cable Mount White Bag