Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF62B-24EP-2.2C(10)
DF62B-24EP-2.2C(10)
DF62B-24EP-2.2C(10) Hirose Connector
DF62B_24EP_2.2C_10__CL0544_0540_3_10_2DDrawing_0000953913.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-24EP-2.2C(10) Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62B-24EP-2.2C(10) Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)