Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF62B-24S-2.2C(11)
DF62B-24S-2.2C(11)
DF62B-24S-2.2C(11) Hirose Connector
DF62B_24S_2.2C_11__CL0544_0539_4_11_2DDrawing_0000953904.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 24POS 2.20MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-24S-2.2C(11) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN SOCKET HSG 24POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)