DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C Hirose Electric Co Ltd
DF62_Series_Br.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 1
на замовлення 2285 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62B-2S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Socket Contacts, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 2-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
DF62B-2S-2.2C DF62B-2S-2.2C Виробник : HIROSE / HRS 2691061.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62B-2S-2.2C - Steckverbindergehäuse, weiß, DF62, Buchse, 2 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Socket Contacts
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 2-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm