DF62B-3S-2.2C
DF62B-3S-2.2C Hirose Electric Co Ltd
document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN SOCKET HSG 3POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 3
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 1360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SOCKET HSG 3POS 2.20MM, Packaging: Bag, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 3, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -35°C ~ 105°C, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT).