Продукція > HIROSE / HRS > DF62B-5EP-2.2C
DF62B-5EP-2.2C
DF62B-5EP-2.2C HIROSE / HRS
?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62B-5EP-2.2C
Виробник: HIROSE / HRS
Description: HIROSE / HRS - DF62B-5EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 5 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 5-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62B-5EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 5 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 5-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-5EP-2.2C DF62B-5EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62B-5EP-2.2C Description: CONN PLUG HSG 5POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 5
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C