DF62B-6EP-2.2C
DF62B-6EP-2.2C Hirose Connector
DF62_13P_2_2DS_CL0544_0581_0_00_Catalog_D49347_en-2486991.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 6P PLG SLIM INLN CON BLACK, STANDARD
на замовлення 3603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62B-6EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 6 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 6-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-6EP-2.2C DF62B-6EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=specSheet&lang=en&num=DF62B-6EP-2.2C Description: CONN PLUG HSG 6POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
на замовлення 889 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DF62B-6EP-2.2C DF62B-6EP-2.2C Виробник : HIROSE / HRS 2691061.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62B-6EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 6 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 6-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm