Продукція > HIROSE(HRS) > DF62B-7EP-2.2C
DF62B-7EP-2.2C
DF62B-7EP-2.2C HIROSE(HRS)
2691061.pdf
Виробник: HIROSE(HRS)
Description: HIROSE(HRS) - DF62B-7EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 7 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 7-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - DF62B-7EP-2.2C - Steckverbindergehäuse, schwarz, DF62, Stecker, 7 -polig, 2.2 mm, DF62 Series Pin Contacts, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 7-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Stecker, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Pin Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62B-7EP-2.2C DF62B-7EP-2.2C Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=&productname=&series=DF62&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=en_DF62_CAT Description: CONN PLUG HSG 7POS 2.20MM
Packaging: Bag
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 7
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 3
на замовлення 191 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DF62B-7EP-2.2C DF62B-7EP-2.2C Виробник : Hirose doc_1806041935259.pdf Conn Housing PL 7 POS 2.2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag
на замовлення 395 шт:
Мінімальне замовлення: 341
Мінімальне замовлення: 9