Продукція > HIROSE CONNECTOR > DF62C-13S-2.2C(11)
DF62C-13S-2.2C(11)
DF62C-13S-2.2C(11) Hirose Connector
DF62_13P_2_2DS_CL0544_0581_0_00_Catalog_D49347_en-2486991.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 13P SKT SLIM INL CON BLACK
на замовлення 4875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE / HRS - DF62C-13S-2.2C(11) - Steckverbindergehäuse, schwarz, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 13 -polig, 2.2 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 13-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.2mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts, usEccn: EAR99, Produktpalette: DF62, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DF62C-13S-2.2C(11) DF62C-13S-2.2C(11) Виробник : HIROSE / HRS DF62_Series_Br.pdf Description: HIROSE / HRS - DF62C-13S-2.2C(11) - Steckverbindergehäuse, schwarz, sichere Verriegelung, DF62, Buchse, 13 -polig, 2.2 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 13-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.2mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: DF62 Series Socket Contacts
usEccn: EAR99
Produktpalette: DF62
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
DF62C-13S-2.2C(11) DF62C-13S-2.2C(11) Виробник : Hirose Electric Co Ltd DF62_Series_Br.pdf Description: CONN SOCKET HSG 13POS 2.20MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 13
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 105°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)